Відгуки
- Доброго дня. Хочу поділитися досвідом і рекомендаціями. У мене PEUGEOT BOXER 2.0т.д. 2015р з AdBlue системою. Пробіг 165000км. Одного чудового дня на дисплеї машини з'явився напис: що машина не заведеться через 700км, і зникла тяга. Я занервував, ну і поїхав на сервісну станцію. Там зробили діагностику і сказали, що треба міняти бачок і форсунку системи AdBlue. Не буду вдаватися в подробиці, але за ціною мені нарахували за ці роботи 92700грн.. Від такої суми я офігів (м'яко кажучи). Сказав їм дякую, я подумаю. Відкрив інтернет і став шукати варіанти. Обдзвонив контор 10 і, поспілкувавшись із майстрами (розповідали мені різне: що ця машина не робиться, що працювати буде погано, що робити потрібно два і більше днів, ну і т.д.), зупинився на цій компанії. Приїхав на це СТО, мені зробили ще раз діагностику і сказали, що можуть видалити та відключити програмно сажовий фільтр і AdBlue систему. За ціною сказали, що буде коштувати 550у.о. і за часом 5 годин. Я подумав і погодився. Можу з упевненістю сказати - хлопці дуже якісно і швидко виконали свою роботу. Увесь час я був поруч і спостерігав за процесом робіт (у них є кімната для клієнта, чай і кава безкоштовно). Після виконаних робіт машина їде як звичайний справний автомобіль. Жодних нарікань немає. Хіба що трохи звук вихлопної труби помінявся, але на роботу двигуна ніяк не впливає. Що сказати, 550у.о. не дешево, але й не 3700у.о., як мені зарядили на офіціалі. Рекомендую дане СТО як якісний і професійний сервіс. Дякую Ігорю за знижку.
(30.03.2020 22:34 Денис -)
Завжди раді допомогти нашим клієнтам, а також зробити знижку на обсяг замовлених послуг
- Робився у вас. Дуже сподобався підхід і якість роботи. Люблю, коли люди - майстри своєї справи. Моя машина MB GL350 2.2CDI BlueTec 2015р. Відключав Сажовий фільтр, AdBlue та EGR. Рекомендую дане СТО.
(30.03.2020 22:30 Иван Витальевич -)
- Автомобіль Volkswagen T5 2,0 Турбо Дизель. 102 к.с. Загорілася помилка по сажовому фільтру і машина перестала нормально їхати. Звернувся на СТО ….. Після повторної діагностики підтвердили, що помилка по сажовому фільтру. Мені порекомендували додатково із сажовиком ще відключити клапан EGR і зробити додавання потужності (звісно, за окрему суму). Я погодився (тим більше, що хлопці дали гарантію та два тижні на перевірку потужності). Після виконаних робіт і Чип Тюнінгу машина просто по-іншому почала себе поводити за всіма параметрами. Я дуже задоволений. Якби я знав, що за такі гроші можна отримати такий результат, зробив би чип набагато раніше. Дякую Ігорю.
(30.03.2020 22:29 Сергей -)
- Доброго дня, Ігоре. Чіпував у Вас Skoda Superb 2.0TDi 2014р.. Результатом задоволений. Динаміка покращилася, зменшився провал, автомат став м'якше працювати, витрата приблизно така сама, як була. Дякую за роботу та знижку :-).
(30.03.2020 22:29 Максим -)
- Приїхав на Mercedes E220 CDI W212 2013 на видалення і відключення сажового фільтра. Зробили все приблизно за 2-3 години. Що питав — все детально розповіли та пояснили. Роблю в них уже третю машину. Направляв до них своїх друзів, усі залишилися задоволені. Як уже постійному клієнту, мені роблять хороші знижки. Рекомендую.
(30.03.2020 22:25 Олег -)
- Дякую Денису, машина реально ожила. Звісно, доопрацювань перед чипом було багато. Прямоток, вирізаний каталізатор, нульовик у штатне місце (треба буде робити холодний впуск, бо на слаломі перегрівається і падає потужність), заглушений EGR клапан. Цікаво перевірити, звісно, на діностенді. Але відчуття реально є, 120 реально третя передача. 100 км/год за 10 сек. і це на радіусі R15. Витрату не знаю, що робив Денис, але тепер, як і раніше, все залежить від водія та педалі газу. Коливання гонка 11,5 л/100 км режим змішаний, траса 5,5 л/100 км. Поїжджу ще тиждень — відпишу. Ще відгук.
(02.06.2015 11:03 Артем Skoda Fabia 1,2 HTP)
- заїхав вирізати сажевий фільтр, подивились все і ше й запропонували добавити коняк. машину після всіх процедур не впізнати, рве з місця і летить!
(25.03.2015 12:58 Орест опель комбо)
- Відмінна робота! Мотор став по-справжньому V6! Тяга на низах і середніх зросла ДУЖЕ суттєво, верхи стали помітно соковитішими, витрата по місту впала на 1,5 л/100 км! Тепер при підйомі в гірку АКП навіть і не думає перемикатися на знижену, вистачає наявної тяги. Педаль стала конкретно чутливішою, а передачі перемикаються тепер дуже швидко, практично без втрати потужності. Розгін до сотні тепер бере за 7 сек (було 8 сек). Загалом і в цілому — дуже задоволений, інвестиція виправдала себе на 100%! Хлопцям велике спасибі! Ілля
(20.01.2015 18:24 Илья Chevrolet Malibu V6 3.0 AT)
- хлопці перепрошили чип і вирізали каталізатори. результат — на низьких обертах машина перестала тупити і помітно додалося крутного на середніх. полиця крутного значно розширилася, машина стала більш чутливою до різкого натискання на педаль у підлогу майже з будь-яких обертів. динамічна їзда стала ще динамічнішою, наскільки це можливо на 2-літровому атмосфернику (m52b20 97 року) у місті. обманювати себе не варто, нічого неймовірного не сталося, стара беха не поїхала як М-ка, але позитивний ефект відчутний. своїх грошей такий тюнінг вартий однозначно. я залишився задоволений. дякую!!
(02.09.2014 14:35 димон BMW e36 320 купэ)
- Дуже дякую! Машинка їздить жвавіше, кондиціонер не душить мотор, їздити стало набагато комфортніше!)
(18.05.2014 19:38 Саша Chevrolet Aveo 1.5)
Залишити відгук
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення!
Виникли запитання? Або хочете дізнатися точну вартість
12049
Двигунівпрочиповано
1000
Приємніціни
12
роківдосвіду
14
днівгарантія на прошивку
05. Контакти
- Адреса:
- Київ вул. Романа Мстиславича, 24a
- Телефон:
- +38 063 38 98 520
- Час роботи:
- Пн — Нд: 9:00 — 22:00